Choď na obsah Choď na menu
 


27-28.8.2015 V. ročník Východňarských  pretekov

 

Krásne prostredie, počasie ako z rozprávky, super atmosféra, kvalitní rozhodcovia s peknými behavými parkurmi, nájdete každoročne na pretekoch v Jaklovciach. A pre tieto kvality sme ani tento ročník nevynechali smiley

20160828_132506.jpgRanné vstávanie, cesta vlakom a krásna dolinka pod kostolíkom bola pre Ivku a Denyho čarovná, išli na svoje prvé oficiálne preteky. Tiež sme so sebou vzali prvýkrát náš nový stan Karla :)

 

img_6912.jpg

 

Privítanie s priateľmi, venčenie psíkov, obhliadka parkúru a už začal prvý beh. Celý víkend bola výborná priateľská nálada a nezaobišlo sa to v tom teple ani bez kúpania psíkov v miestnom potoku. 

 

20160828_132529.jpgKaždý parkúr bol jedinečný, behavý ale s množstvom pascí, kde sa dalo disknúť. Využívali sme naučené sekvencie, rozlišovačky a vo veľkom stranové povely. S heslom - čo najjednoduchšie a čo najmenej sa zamotať medzi prekážkami.  

 

img_6913.jpg

Natálka s Kalym si vybehali v sobotu v

skúške L2 - 2.miesto,

súčet agi.behov-2.miesto

a v nedeľu

skúška L2 - 3.miesto

 

 

img_7108.jpg

 

Janka s Darkym v sobotu

open agility  - 3.miesto,

v nedeľu v

skúške S2 - 1.miesto

a jumping  - 3. miesto.

 

 

img_6644.jpg

 

Ivka s Denym si vyskúšali čo s nimi spraví stres z prvých pretekov, spoznali nových agility priateľov a v nedeľu si jumping naplno užili za pochvaly všetkých prítomných.       

 

 

 

Perfektne zohratý klub z Jakloviec zvládol organizáciu pretekov na výbornú. Všetko išlo hladko a rýchlo a tak sme sa ani nenazdali a nadišiel čas lúčenia.

Severanom ďakujeme za pekný víkend o rok sme u vás zas !  

Fotogaléria

(späť)