Choď na obsah Choď na menu
 


 3.- 4.5.2014  MVP Cup 2014

 

 Prvý májový víkend sme so Suri strávili na kvalifikačných pretekoch v Nitre s názvom MVP Cup.

kokardy.jpg

 Náš klub sa podieľal na organizácii pretekov, takže sme na miesto konania dorazili už skoro ráno, aby sme spoločne so skvelými pomocníkmi z Nitry a Zuzkou Vetrákovou všetko pripravili. Preteky prebehli príjemne a ani silný vietor nám neodfúkol pozitívnu energiu a dobrú náladu. Úspešní pretekári sa mohli tešiť z cien, ktoré pripravili Janka Romanová a Zuzka Hogerová, ďalšie ceny nám venovali sponzory: Bioveta, distribútor krmiva Heritage, chovateľský servis Sofia a Amedax s.r.o. Všetkým ďakujeme za podporu!

 

katka.jpg

 So Suri sme sa na pretekoch veľmi snažili a behalo sa nám na krásnych parkúroch od Lenky Pánkovej a Tomáša Glabazňu perfektne. V sobotu sme vyhrali plynulým čistým behom skúšku A2 a v nedeľu sme si perfektne užili záverečný jumping, ktorý postavil Tomáš Glabazňa. Tento beh sme vyhrali a v súčte s behom Open Agility sme sa umiestnili na 3. Mieste v nedeľných súčtoch. Aj vďaka týmto pretekom sme nazbierali dostatok bodov a dostali sme sa do reprezentácie, ktorá pôjde na European Open do Maďarska.


Za MKA Tatry Poprad behal aj Michal Ondrášek, ktorý v sobotu predviedol nádherný beh v poslednom jupingu. Michal sa s Daisy tiež kvalifikoval na European Open v Maďarsku.

Výsledky si môžete pozrieť tu: http://www.zuzula.cz/res.zip

                                                                                                                                          Katka

 (späť)